Zakończenie zaliczkowego okresu rozliczeń za ciepło

Komunikat dla odbiorców ciepła z sieci nr 1 w Koninie

Szanowni Państwo, Drodzy Nasi Klienci,

rok 2023 był zarówno dla Państwa, jak i dla spółki MPEC-Konin rokiem szczególnym. Po zatwierdzeniu pierwszej taryfy dla ciepła PAK-PCE Biopaliwa i Wodór Sp. z o.o. zakończyliśmy trwający 15 miesięcy okres zaliczkowych rozliczeń za ciepło. W miesiącach październiku i listopadzie przeprowadziliśmy proces wystawiania faktur korygujących, co było dla nas nie lada wyzwaniem. Koniecznym stała się pełna mobilizacja zarówno po stronie pracowników MPEC-Konin, jak i wykorzystywanych przez nas programów informatycznych. Wystawionych zostało ponad 6 tysięcy faktur korygujących, co pokazuje ogrom wykonanej pracy. Jeszcze wiele czasu upłynie, aby w pełni zakończyć wszystkie procedury związane z tym procesem. Mamy świadomość jak dużo jeszcze pracy przed zarządcami budynków wielorodzinnych, którzy są albo wkrótce będą w procesie rozliczania zaliczki z poszczególnymi lokatorami.

Nadal pozostajemy otwarci na wszelkie pytania i wątpliwości z Państwa strony, ale już dziś pragniemy Państwu bardzo podziękować za cierpliwość
i wyrozumiałość. Jeżeli jeszcze jakieś kwestie wymagają informacji z naszej strony, do Państwa dyspozycji pozostawiamy  poniższe numery telefonów:

Biuro Obsługi Klienta:

  • nr tel. 63 249 74 42 albo osobiście w siedzibie MPEC-Konin Sp. z o.o. ul.Gajowa 1 pok. 17.

W przypadku pytań dotyczących rozliczenia zaliczek, prosimy o kontakt telefoniczny:

  • nr tel. 63 249 74 46 – dotyczy instytucji,
  • nr tel. 63 249 73 61 – dotyczy odbiorców indywidualnych.


Z wyrazami szacunku 

PREZES ZARZĄDU
Sławomir Lorek